Очі можуть сказати про хвороби

У нормі колір очей – білий, при цьому на ньому можна побачити судини. Але якщо білок ока стає жовтим, є привід стривожитися – це симптом захворювання печінки. Нездоров’я печінки не даремно називають жовтяницею, під час хвороби жовтий колір набувають і шкірні покриви.

А якщо око почервонів і на ньому видно крововиливу? Таке може статися через травму, а так же свідчити про підвищений тиск. Очі, на білку яких з’являються коричневі обідки, бувають у людей з порушеннями обміну міді.

Лікарі-офтальмологи, вивчаючи очне дно, можуть багато чого довідатися про здоров’я пацієнта, трапляється, що саме окуліст повідомляє хворому про необхідність пройти обстеження на те чи інше захворювання. При огляді у офтальмолога, станом очного дна, можна діагностувати діабет, гіпертонію, атеросклероз.

Так, наприклад, при гіпертрофованої функції щитовидної залози, в очах з’являється сухість, різь, вони робляться більш опуклими.

Що ж до іридодіагностики – визначення діагнозів на вигляд райдужної оболонки ока, то дана теорія не отримала наукового обгрунтування.

Читайте на cайті:

Теги:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  • random image
    Як вберегтися від туберкульозу?

    random image
    Як позбутися хропіння?